Семінар №5.1
- Викладач: Савіних М.О.
- Курс: основний курс прикладної кінезіології
- Тривалість: 17 годин
- Складність: середня
1700 ₴
<!–
Программа семинара:
–>
Що Ви отримаєте, вивчивши семінар?
- Нейродинамічні випробування. Топічна діагностика в неврології та мануальній медицині.
- Периферичний рівень компресії – дисфункції стопи та гомілки. Функціональні блоки суглобів стопи, як причина порушення нейродинаміки, тунельні синдроми стопи та гомілки.
- Техніки корекції дисфункцій. усунення суглобових функціональних блоків; лігаментозна, міофасціальна релаксація; відновлення рухливості нервового волокна.
Чому цей семінар є важливим?
Часто м’язово-тонічні больові синдроми супроводжуються порушеннями поверхневої та глибокої чутливості, зниженням м’язової сили та порушенням м’язового контролю при русі. І тут можна припустити наявність так званого компресійного синдрому, викликаного структурними обмеженнями в процесі проходження нерва.
Найчастіше зустрічаються ситуації, коли порушення нервової провідності не проявляється суб’єктивними симптомами, але створює функціональне оборотне порушення біомеханіки тіла у вигляді нестабільності.
Тривале порушення динаміки нервової тканини у разі залишається вчасно не розпізнаним. Іноді лікарі, випадково виявивши у пацієнта ушкодження міжхребцевого диска, рекомендують операцію, припускаючи, що це і є причина больового синдрому та інших нейрофізіологічних феноменів.
ПРОГРАМА СЕМІНАРУ:
- Анатомія та фізіологія нервової тканини та її оболонок на рівні поперекового регіону.
- Поняття про нейродинаміку та нейродинамічні тести.
- Топічна діагностика в неврології та мануальній медицині. Основні рівні компресії нервової тканини в поперековому, тазовому регіонах та нижніх кінцівках.
- Принципи диференційного пошуку нейродинамічних дисфункцій, практичне відпрацювання основних тестів.
- Кінезіологічний алгоритм діагностики та пошук патогенетично значущої ланки дисфункції.
- Периферичний рівень компресії – дисфункції стопи та гомілки.
- Функціональні блоки суглобів стопи, як причина порушення нейродинаміки, тунельні синдроми стопи та гомілки. Компресії малогомілкового нерва та його гілок. Компресії великогомілкового нерва та його гілок.
- Діагностичні тести. Методи корекції мануальними техніками.
- Компресійні дисфункції на рівні стегна та кульшового суглоба. Діагностика та корекція.
- Компресійні синдроми на рівні поперекового та тазового регіонів.
- Діагностичні провокації для виявлення прихованих порушень. Диференційна діагностика натягу нервової тканини та фасціально-лігаментозних структур.
- Зв’язок нейродинамічних дисфункцій з вісцеральною патологією черевної порожнини та малого тазу.
- Техніки корекції – усунення суглобових функціональних блоків, лігаментозна, міофасціальна релаксація, відновлення рухливості нервового волокна.
У комплекті до відео йде презентація викладача та домашнє завдання до семінару.